Väga efektiivse inimese 7 harjumust. Tagasipöördumine karakteri eetika juurde

Stephen R. Covey

Kirjeldus

Kõigi aegade edukaimaks äri- ja isiksuse arendamise raamatuks peetud teose uus eestikeelne trükk.

AJATU BESTSELLER

„Väga efektiivse inimese 7 harjumust“ – üks inspireerivaim ja mõjukaim raamat, mis iial on kirjutatud – on lugejaid köitnud juba 25 aastat. See on muutnud presidentide ja ärijuhtide, õpetajate ja lapsevanemate – miljonite inimeste – elu igas vanuses ja igal elualal.

Nüüd on ka Sinul erakordne võimalus saada kõigi aegade edukaima äri- ja isiksuse arendamise raamatu omanikuks. Stephen R. Covey oli maailma tuntumaid juhtimiskonsultante ning oma raamatus kirjeldab ta terviklikku probleemide lahenduste süsteemi, mille alustalaks on muutumine printsiipidekeskseks. Seitsme harjumuse omandamine aitab lõpetada ennasthävitava käitumise kodus ja tööl ning saavutada meelerahu ja enesekindluse. “Väga efektiivse inimese 7 harjumust” on teos, mida on maailmas müüdud enam kui 25 miljonit eksemplari.

„Inimese elu on üürike, kuid raamatud ja ideed on kestvad. Stephen R. Covey elu on elatud, tema elutöö elab edasi ja on sama elujõuline kui esmakordsel ilmumisel.”

Veel
Kirjastaja GTG Partners OÜ
Ilmumisaasta 2018
Keel Eesti
Kategooria Psühholoogia

Arvustused (4)

Peep Aaviksoo
“Covey juhib meie tähelepanu harjumustele, mis määravad meie igapäevase elu kvaliteedi. Mida varem loed, seda parem laps, sõber, õpilane, lapsevanem, elukaaslane, juht sa oled! Ta ei tee meie eest valikuid – ta aitab meil endil teha valikuid. Kohustuslik lugemine igaühele!”   –PEEP AAVIKSOO, ACC”

KARIN NIINAS
“Üks käesoleva sajandi märksõnadest tööturul on kindlasti liider. Liidrit iseloomustavad omadused, mis võimaldavad hästi hakkama saada nii inimesena kui ka juhina. Töö iseloom on jõudmas ajajärku, kus iga töötaja, ükskõik, millises ametis või töökohal, vajab eelkõige häid juhtimisoskusi, sest igal töökohal tuleb olla liider, eelkõige iseenda jaoks. Harjumused, millest Stephen R. Covey oma raamatus „Väga efektiivse inimese 7 harjumust” räägib, on liidrioskuste alustala.”   KARIN NIINAS, TNS Emor

Taivo Paju
“Minu jaoks on see äriraamat suure algustähega. Ja kaugeltki mitte sel põhjusel, et tegemist on bestselleriga, et mitte öelda maailma müüduima äriraamatuga. Kui alustasin 2001. aastal Directori tegemist, otsisin tikutulega taga juhte, kel oli haaret ja sära, kes olid suutnud firmadele hoo sisse anda. Ja nagu elu on nüüdseks näidanud, väga suur osa neist on suutnud saavutatut ka hoida. Enamik neist tunnistas, et just Covey raamat on olnud nende jaoks üks tugisammas. Aja jooksul olen veendunud, et igal heal juhil on oma filosoofia, oma maailma nägemise süsteem. Covey printsiipidekesksus on üks hea võimalus, mida taolise filosoofia loomisel aluseks võtta. See ei tohiks häirida, et raamatu printsiibid tunduvad väga lihtsad. Asju lihtsana hoida ei olegi nii lihtne. Eesti üks tuntuimaid ettevõtjate koolitajaid Marju Unt ütleb ikka: iga ettevõte tõuseb vaid nii kõrgele, kui kõrgele suudab isiksusena tõusta selle juht. Nii on, õnneks või kahjuks. Hea uudis on see, et mitte keegi ei ole praegusele trepiastmele naelutatud. Igaüks saab oma isiksusega edasi töötada. Covey raamat on hea algus.”   –TAIVO PAJU, Ajakirja Director peatoimetaja”

Raivo Vare
“Kui ma 2000. aastal ettevõtte tippjuhina lugesin seda raamatut esmakordselt, siis tajusin kohe erinevust arvukatest seniloetud juhtimisraamatutest. Nimelt, et asi pole tehnikates või võtetes, vaid suhtumises ja tajumises. Selles, et pead alustama iseendast, enne kui teisi juhtima-õpetama asud. Just õiged harjumused, valmisolek pidevaks õppimiseks, terviklik analüüsiv ellusuhtumine, tark ajakasutus, empaatiline suhtlusstiil ja avatus ning tasakaalukas pideva uuenemisega kaasaminek, laskmata silmist oma eesmärke, on mitte lihtsalt efektiivse, vaid ka eduka inimese tööriistakasti olulisimateks komponentideks. See raamat on heaks abiliseks mitte ainult juhile, vaid igale inimesele, kes igatseb oma ellu selgust ja edu.”   –RAIVO VARE, ettevõtja, endine minister ja erinevate ettevõtete tippjuht”