Eduka äriplaani koostamise valem

Sirle Truuts

Kirjeldus

Praktiline raamat äriplaani koostamiseks

Veel
Kirjastaja Ettevõtluskoolitused OÜ
Ilmumisaasta 2020
Keel Eesti
Kategooria Majandus

Arvustused (3)

Ester Eomois, EBSi õppejõud, Viveo Health arendaja, Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni President
"Tegemist on praktilise ja kergesti arusaadava ettevõtluse käsiraamatuga. Ettevõtlusega alustamine ja ettevõtte laiendamine on tavaliselt väljakutse ja mugavuspiiride ületamine, see raamat võiks olla nn. selgrooks oma äriidee väljatöötamisel ja elluviimisel. Sõltumata sellest kas rahastaja oled ise, pank või investor, vajad visiooni ja hoolikalt kirja pandud äriplaani. See käsiraamat on igati abiks nii ettevõtlusega alustajale kui ka kogenud tegijale. "

Kristo Krumm, ettevõtja, õppejõud ja ettevõtjate koolitaja OÜ-s Kristo Krumm Koolitused
"Sirle on ette võtnud olulise ja vajaliku töö – pannud paberile praktilise juhendimaterjali äriplaani koostajale. Vahel tundub, et äriplaani koostamine on justkui saladus, mida koolitajad niiväga ei soovigi laiemalt jagada. Proovige näiteks leida mõni hea valmis ja vabalt kättesaadav näidisäriplaan? Ega nailjalt ei leia. Seega on vägagi teretulnud selline käsiraamatu stiilis juhend, mida Sirle oma kogemuste baasilt on rohkete näidete ja arvutustega illustreerinud".

Elmo Puidet, ettevõtja, juhtimiskoolitaja ja coach. Viljandimaa Arenduskeskuse juhataja
"Seda raamatut tasub osta ja lugeda juba ainuüksi eesmärkide peatüki ja kolmanda osa (levinud vead äriplaanides) pärast. Lisaks on suurepäraste ja selgete näidetega suur tükk äriplaani juba valmis ka kirjutatud ???? Äriplaanis on tähtis selge info esitamine ja see raamat on hea näide selgest vajaliku info edastamisest".