Kuidas saada rikkaks. Raha ja edukas karjäär läbi numeroloogia

Timo Reinpal

Kirjeldus

On inimesi, kes peavad raha ja materiaalse maailma mõistmiseks hirmsasti vaeva nägema ega suuda füüsilises plaanis suurt midagi saavutada, samas kui keegi nende lähedastest elab kullas ja karras. Kindlasti tekitab see mõistmatust ja pahameelt, mis võib halvimal juhul üle kasvada kadeduseks ning vimmaks kogu maailma vastu. Siit saavad alguse teod, mille lõpp on ettenähtav.
Aga teised, kes suplevad rahas ega tule mõttelegi, et millega nad säärase luksuse ära on teeninud ei suuda aduda elu teist poolt, vaesemat ning erinevate kitsendustega piiratud elu. Siit tekib terav lõhe ja arusaamade konflikt erinevate inimeste vahel, mis võib viia terve ühiskonna lõhenemiseni välja.
Kuid numeroloogia nagu ka astroloogia, võimaldavad uurida neid külluse ning vaesuse piire ja põhjuseid palju lähedamalt kui enamik inimesi arvata oskab. See teos on teatud laadi soe sissejuhatus iseseisvaks tööks inimestele, kes soovivad leida vastuseid just materiaalset elu käsitlevatele probleemidele. Siin võite avastada oma arengutee ja jõuvarud, mis olid ehk seni teie pilgu eest varjatud. Õppides ennast uurima ja sügavamalt mõistma enda sünnitähendust, muutub ehk elupilt natukenegi arusaadavamaks. Tõsi, vastused toovad üles ainult uusi küsimusi ja nõnda see matk elufilosoofiasse alguse saabki. Soovin kõigele oma teel edu ja õnne, et leiaksite just seda, mida kõige enam vajate – isikliku rahulolu iseendast ja oma tegemistest. Edu!

Veel
Kirjastaja Tulip OÜ, kirjastus Tähesadu
Ilmumisaasta 2023
Keel Eesti
Kategooria Esoteerika