Avesta kalender. Tarkused igaks päevaks

Kai Tamm

Kirjeldus

Raamatu autor Kai Tamm on Eesti kõige tuntum avesta ja numeroloogia ekspert. Juba üle 10 aasta on tema koostatud ülipopulaarne avesta kalender ilmunud ajakirjades „Naisteleht“ ja „Naised“.
Kai Tamm on kirjutanud menuraamatud „Avesta ja aarialaste iidsed saladused“ ja „Numeroloogia. Leia oma õnne valem“.

Raamatus „Avesta kalender. Tarkused igaks päevaks“ avaldab Kai Tamm esmakordselt ülipopulaarse avesta kalendri koostamise saladused , mis aitavad igal inimesel ära kasutada iga päeva parimad võimalused.
Need on tuhandete aastate vanused teadmised Päikese ja Kuu rütmidest ning mõjudest inimestele ja nende tegevustele.
Miks on nii, et mõnel päeval lähevad asjad nagu „lepase reega“ ja teisel päeval oled oma asjadega nagu „kana takus“? Vastus on väga lihtne: esimesel juhul tegutsed harmoonias kosmiliste rütmidega, teisel juhul neile risti vastu.
Selle raamatu mõte seisnebki selles, et muuta enda elu lihtsamaks kasutades selleks Päikese ja Kuu päevade rütme. Eriti kasulik on see kalender oluliste sündmuste, mida on võimalik ette planeerida, paika panemisel.
Peale avesta kalendri Päikese ja Kuu päevade selgituste ja nõuannete on raamatus veel palju lisainfot, kuidas mõjutavad inimese tegevust ja tervist Kuu liikumine sodiaagimärkides ja kuufaasid. Millised tegevused on soovitatavad ja millised mitte, kuidas oma tervist tugevana hoida. Kuidas kasutada Kuu jõudu, et ettevõtmisi saadaks edu.
Peale selle on raamatus palju praktilisi soovitusi ja nõuandeid ning konkreetseid harjutusi.
Raamatus on ära toodud ka igapäevased unenägude seletused.
Boonusena on raamatusse lisatud järgnevate aastate 2019-2021 avesta kalendrid.

Veel
Kirjastaja Tulip OÜ, kirjastus Tähesadu
Ilmumisaasta 2018
Keel Eesti
Kategooria Esoteerika