Armastus – tee võidule

Kenneth E. Hagin
Tõlkija: Hubert Jakobs

Kirjeldus

Tehke Jumala armastus oma suureks otsinguks!

Jumal on öelnud meile oma Sõnas, et me peame tegema Jumala armastuse oma elu suureks otsinguks. Laiendatud Piibel väljendab seda nii: “Taotlege innukalt ja püüdke omandada [seda] armastust – tehke see endale eesmärgiks, oma suureks otsinguks ...” (1Kr 14:1). Aga kui paljud meist võivad ausalt öelda, et me oleme teinud Jumala armastusest oma suure eesmärgi ja otsingu elus?

Selles väelises raamatus “Armastus – tee võidule” näitab vend Hagin, miks Jumala armastus on nii tähtis meie elu jaoks. Ta ütleb: “Vastus väga paljudele eluprobleemidele leidub selles väites: “Jumala armastus ei kuku iial läbi.” Seetõttu, kui teie õpite käima armastuses, siis ei kuku ka teie iial läbi. Ma räägin jumalikust armastusest – Jumala armastusest meie sees – mitte inimlikust armastusest.”

Vend Hagin õpetab, kuidas lasta Jumala armastusel valitseda oma elu, selle asemel et lubada meie lihal või meie lunastamata mõtlemisel meid valitseda. Niisiis, asugem Jumala suurele otsingule teie elu jaoks ja õppigem, kuidas pöörata ringi isegi näiliselt võimatud olukorrad teie elus – käies lihtsalt Jumala armastuses.

Veel
Kirjastaja Tallinna Harta kristlik kogudus
Ilmumisaasta 2024
Keel Eesti
Kategooria Eneseabi ja vaimsus